Víte, jak řešení na míru pomáhá firmám?

Podívejte se na některá vybraná řešení:

Informační systém pro Technické služby Dolnobřežanska

Popis výchozí situace:

Hlavní činností technických služeb Dolnobřežanska je odvoz odpadu, sekání trávy, čištění komunikací a úklid. Všechny provozní a obchodní informace byly uloženy v Excelu, který přestal vyhovovat. Bylo potřeba vytvořit webovou aplikaci, která bude spolehlivě ukládat data a sledovat náklady na zakázku a střediska u jednotlivých vozidel, strojů a zaměstnanců.


Řešení:

Bylo navrženo řešení, které umožňuje detailní popis řešení

Objednávkový systém pro Nopa Catering

Popis výchozí situace:

Hlavní činností firmy Nopa catering je výroba jídel na objednávku a jejich rozvoz zákazníkům a firmám. Všechny provozní a obchodní informace byly uloženy v Excelu, který přestal vyhovovat. Bylo potřeba vytvořit webovou aplikaci, která bude spolehlivě ukládat data, elektronicky evidovat od zákazníků objednávky jídel na celý týden a řešit rozvoz jídel k zákazníkům.


Řešení:

Byla vytvořena webová aplikace pro detailní popis řešení

Informační systé pro odvoz odpadu pro AVE Pražské komunální služby

Popis výchozí situace:

Po sloučení firem AVE odpadové hospodářství a AVE komunální služby bylo potřeba sloučit funkce a data z programu Databáze odpadů a Databáze odpadů KS. Dále byl požadavek na ještě vyšší spolehlivost a robustnost databáze. Z požadavků na rozšíření funkčnosti a ze zkušeností používání obou databází vyplynuly také požadavky na nové funkce a moduly.


Řešení:

Nyní Informační systém pro odvoz odpadu detailní popis řešení

Systém pro sledování skladů a zakázek Monzas

Popis výchozí situace:

Pro vývoj software na zakázku se firma Monzas rozhodla, protože je pro ni důležité mít přehled o materiálu na zakázkách a na skladech. Před tím měla informace uložené v několika Excelových tabulkách a to přestalo vyhovovat. Bylo potřeba vytvořit webovou aplikaci, která bude spolehlivě sledovat stavy skladů a zakázek. Firma Monzas podniká v oboru železničního stavitelství a mistři na stavbách potřebují mít přístup k informacím často i z mobilního telefonu.


Řešení:

Bylo navrženo řešení, které umožňuje detailní popis řešení

IFRS 16 pro firmu BigBoard

Popis výchozí situace:

IFRS 16 je International Financial Reporting Standard, který poskytuje firmám pokyny k účtování o leasingu. Aby firma BigBoard splnila požadavky IFRS 16, tak potřebovala zpracovat velké množství dat a provést výpočty. Bylo potřeba vytvořit webovou aplikaci, která bude umět automaticky pravidelně každý měsíc importovat smlouvy. A navíc bude umět provádět příslušné výpočty, zařazování nových smluv, vyřazování ukončených smluv a export dat do Excelu.


Řešení:

Byla vytvořena webová aplikace, která detailní popis řešení

Co je Mobil Faktura?

Mobil Faktura Vám usnadní fakturaci, obchodování, sledování projektů, zakázek a ještě mnohem víc.

Vznikla pro naše vlastní potřeby a pro potřeby našich zákazníků, kteří hledali jednoduché a spolehlivé řešení pro svou činnost.

Posuňte váš byznys na vyšší úroveň. Podnikejte chytře a úspěšně.

Mobil Faktura řeší a obsahuje:

další informace najdete na MobilFaktura.cz

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.


2002 - 2024 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů