Vývoj software na zakázku.

Proč mít software na zakázku?

Protože klasické ekonomické systémy mají úzkou vazbu na legislativu, jsou často komplikované a nemohou řešit všechny různé a někdy i protichůdné požadavky zákazníků.

Proto je praktičtější nechat si zpracovat software na zakázku nebo celý informační systém, který bude vaší firmě naprogramován přesně na míru.

Kvalitní informační systém nemusí být doménou jen velkých a ekonomicky silných podniků.

Existuje 6 věcí, díky kterým nás klienti doporučují nejčastěji.

Orientace na business

Pomůžeme Vám nastartovat váš business, zvolit správnou strategii, vyřešit problémy a vydělávat peníze. Váš úspěch pomáhá v růstu i nám.

Rychlost a flexibilita

Ze zkušenosti víme, že rychlost a flexibilita je vždy základem úspěchu. Především u startupů. Obvykle na všechny e-maily a SMS odpovídáme obratem.

Lidský přístup

Chceme se s Vámi bavit lidsky a zbytečně nepoužíváme vysoce odborné a technické výrazy. Rozumíme businessu a komunikujeme otevřeně a na rovinu.

Kvalita a spolehlivost

Když něco děláme, děláme to pořádně. Když něco slíbíme, tak to dodržíme. Když při cestě k cíli narazíme na problém, otevřeně vás o tom budeme informovat.

Inovace

Říka se, že kdo neinovuje, tak ten zaniká. Neustále se zdokonalujeme, inovujeme a experimentujeme. Naše know-how vám pomůže k rozvoji vaší firmy.

Spolupráce

Úspěšnou vývojářskou a servisní firmou jsme díky dlouhodobé spolupráci s klienty. Předvídáme jejich potřeby, jsme proaktivní a oni s námi dlouhodobě spolupracují.


Jak to děláme - realizace zakázky krok za krokem

Abychom Vám vždy dodali řešení s co největším přínosem, tak se držíme léty prověřeného procesu s jasně definovanými postupy.


2002 - 2024 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů