Systém pro sledování skladů a zakázek Monzas.

Popis výchozí situace:

Pro vývoj software na zakázku se firma Monzas rozhodla, protože je pro ni důležité mít přehled o materiálu na zakázkách a na skladech. Před tím měla informace uložené v několika Excelových tabulkách a to přestalo vyhovovat. Bylo potřeba vytvořit webovou aplikaci, která bude spolehlivě sledovat stavy skladů a zakázek. Firma Monzas podniká v oboru železničního stavitelství a mistři na stavbách potřebují mít přístup k informacím často i z mobilního telefonu.


Řešení:

Bylo navrženo řešení, které umožňuje firmě Monzas rychle a snadno sledovat stav skladů a zakázek. Materiál je možné přijímat na jednotlivé sklady, rezervovat a následně vydávat na zakázky a stavby. S pomocí vratky je možné vracet prázdné kabelové bubny pro opakované využití. Celé řešení také obsahuje obchodní a provozní tiskové sestavy pro mistry, skladníky, obchodníky a management firmy. Systém pro sledování skladů a zakázek je provozován jako webová aplikace s ukládáním dat do MS SQL databáze, čímž je zajištěna vysoká spolehlivost a robustnost systému.

Systém pro sledování skladů a zakázek řeší a obsahuje:


Systém pro sledování skladů a zakázek využívá intuitivní ovládání při přechodu mezi jednotlivými formuláři a dokumenty. Také umožňuje snadno a rychle zobrazovat informace v seznamech, detailu, filtru a kopírovat doklady nebo položky.

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.

2002 - 2024 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů