Reference: Objednávkový systém pro restaurace (Nopa catering)

IS-EXPERT notebook

Popis výchozí situace:

Hlavní činností firmy Nopa catering je výroba jídel na objednávku na celý týden a rozvoz jídel zákazníkům a firmám. Všechny provozní a obchodní informace byly uloženy v Excelu, který přestal vyhovovat. Bylo rozhodnuto, že vývoj software na zakázku bude nejlepším řešením pro online zadávání objednávek jídel na celý týden, pro řízení rozvozu jídel a pro automatickou fakturaci. Pro nové zákazníky bylo potřeba zavést také kreditní systém.


Řešení:

Byla vytvořena webová aplikace pro online zadávání/editaci objednávek jídel na celý týden. Objednávky se provádějí přímo v jídelním lístku publikovaném na daný týden. Z objednávek jsou vytvořeny podklady pro výrobu jídel a pro rozvoz jídel autodopravou. Realizované objednávky jsou obvykle fakturovány týdně nebo měsíčně. Vystavené faktury jsou následně rozeslány hromadně e-mailem a importovány do účetního programu Pohoda. Pro nové zákazníky byl realizován kreditní systém s automatickou aktualizací plateb z banky každou 1 hodinu. Celé řešení obsahuje mnoho obchodních a provozních tiskových sestav pro úspěšné řízení firmy. Data jsou ukládána do MS SQL databáze, čímž je zajištěna vysoká spolehlivost a robustnost systému.

Objednávkový systém pro restaurace řeší a obsahuje:


Objednávkový systém pro restaurace využívá intuitivní ovládání při přechodu mezi jednotlivými formuláři a dokumenty. Také umožňuje snadno a rychle zobrazovat informace v seznamech, detailu, filtru a kopírovat doklady nebo položky.

Zadavatel je s Objednávkovým systémem pro restaurace spokojený, protože automatizuje objednávání a administrativě šetří čas.

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.

2002 - 2024 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů