Informační systém NIKON-OPTOTEAM.

Popis výchozí situace:

Firma NIKON-OPTOTEAM používala Word a Excel, který přestal vyhovovat nárokům na multijazyčnost, multiměnovost a spolehlivost. Bylo potřeba vytvořit databázi, která pokryje požadavky na import produktů z ústředí, reporting do ústředí, na různé měny, na dvoujazyčné dokumenty, atd..


Řešení:

Bylo navrženo řešení, které umožňuje obchodníkům a managementu mít přehled o komunikaci se zákazníkem a o celém obchodním procesu. Produkty je možné importovat, na kartách produktů je možné zadávat dodavatele, jejich ceny, katalogové ceny, měnu a následně provádět výpočty cen dle kurzovního lístku. Názvy a popisy produktů jsou ukládány v angličtině, němčině a češtině. Nabídky, objednávky, faktury a dodací listy jsou dvoujazyčné. Informační systém NIKON-OPTOTEAM je naprogramována v MS Access, což umožňuje přímé propojení na MS Word a MS Excel.

Informační systém NIKON-OPTOTEAM řeší a obsahuje:


Informační systém přímo importuje data dodávaná z ústředí v Rakousku. Jeho filozofie přímo navazuje na systém vytvořený v Rakousku. Komunikace s programem probíhá v češtině, němčině a angličtině. Využívá intuitivní ovládání při přechodu mezi jednotlivými doklady a číselníky. Vlivem integrace Informačního systému NIKON-OPTOTEAM do programu MS Office je možné přímo přenášet data z / do MS Wordu, MS Excelu a elektronické pošty.

Zadavatel je s programem Informační systém NIKON-OPTOTEAM spokojený, protože funguje spolehlivě a usnadňuje komunikaci s ústředím v Rakousku.

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.

2002 - 2022 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů