Informační systém MANEKO (ISManeko).

Popis výchozí situace:

Firma Maneko používala velkoobchodní program, který přestal vyhovovat nárokům na multijazyčnost, multiměnovost, spolehlivost a velikost ukládaných dat (mnoho desítek tisíc produktů). Bylo potřeba vytvořit databázi, která pokryje požadavky na sledování obratů prodejců, na sledování cash flow, na různé měny, na dvoujazyčné dokumenty, atd..


Řešení:

Bylo navrženo řešení, které umožňuje obchodníkům a managementu mít přehled o komunikaci se zákazníkem a o celém obchodním procesu. Na kartách produktů je možné zadávat dodavatele, jejich ceny, měnu a následně provádět výpočty cen dle kurzovního lístku. Názvy a popisy produktů jsou ukládány v angličtině, němčině a češtině. Nabídky, objednávky, faktury a dodací listy jsou dvoujazyčné. Informační systém MANEKO je naprogramována v MS Access, což umožňuje přímé propojení na MS Word a MS Excel.

Informační systém MANEKO řeší a obsahuje:


Program využívá intuitivní ovládání při přechodu mezi doklady a umožňuje rychle zobrazovat informace v seznamech, detailu a filtru. Vlivem integrace Informačního systému MANEKO do programu MS Office je možné přímo přenášet data z / do MS Wordu, MS Excelu a elektronické pošty.

Zadavatel je s programem ISManeko spokojený, protože funguje spolehlivě a splňuje všechny speciální požadavky.

Nevyhovuje Vám váš současný stav? Ozvěte se nám.

Sejdeme se třeba nad dobrou kávou a pak uvidíme.

Neradi vyplňujete formuláře? Zavolejte nám na +420 777 317 089, nebo nám napište na info@is-expert.cz.

2002 - 2022 Copyright © IS-EXPERT s.r.o. Zásady ochrany osobních údajů