7 řešení častých problémů firmy

Problém: současný dodavatel Vám nedokáže spravovat a rozvíjet stávající počítačovou síť nebo informační systém podle Vašich potřeb, v požadované kvalitě nebo v termínech?

Návrh řešení: využijte naše služby. Máme mnoho zkušeností s řešením okamžitých problémů a dokážeme nabídnout i optimální řešení.

Problém: potřebujete zjistit, jestli je možné řešit Váš problém informačním systémem na míru (softwarem na zakázku)?

Návrh řešení: vyžádejte si zdarma konzultaci s naším analytikem.

Problém: potřebujete jako podklad pro další rozhodování odhad ceny informačního systému na míru (software na zakázku)?

Návrh řešení: vyžádejte si u nás zdarma konzultaci s analytikem a obchodníkem. Po rychlém provedení sběru požadavků a provedení stručné analýzy, dostanete nezávaznou cenovou nabídku.

Problém: máte systém od renomovaného dodavatele (SAP, Oracle, apod.) a uvažujete o jeho rozšíření (pro prodejní síť, odběratele, dodavatele, atd.), ale nákup licencí pro velké množství uživatelů je ekonomicky neúnosné.

Návrh řešení: objednejte si u nás vývoj softwarové nadstavby např. formou webové aplikace s licencí pro neomezený počet uživatelů.

Problém: máte účetní software, sklady, mzdy atd. a potřebujete je rozšířit o další funkce nebo modul?

Návrh řešení: vyžádejte si zdarma konzultaci a analýzu. Pokud budete souhlasit s realizací, rádi Vám nové funkcionality nebo modul dodáme a provedeme integraci se stávajícím softwarem.

Problém: máte již podnikový systém, ale nyní potřebujete některé jeho funkce propojit s internetem.

Návrh řešení: objednejte si u nás vývoj webové aplikace integrované se stávajícím podnikovým systémem s vysokým stupněm zabezpečení.

Problém: potřebujete software s mnoha různorodými klienty (zákazníci, interní zaměstnanci, dodavatelé a mobilní uživatelé).

Návrh řešení: objednejte si u nás vývoj webové aplikace s několika uživatelskými rozhraními (webový klient, webová služba a mobilní klient).

Potřebujete provést nezávaznou poptávku nebo si sjednat schůzku, na které se dozvíte konkrétní možnosti řešení vašich požadavků. Klikněte na tlačítko: